Робота для студентів Avon. Косметична компанія Ейвон в Україні, пропонує роботу студентам і учням.

Суперможливості від Ейвон для студентів!
Ейвон Україна оголосила про беспрецендентной акції для нових представників Avon StudentsChallenge!
 

 Якщо вам від 18 до 23 років, увійдіть в Ейвон з 18.03.2016 за 30.06.2016,

Накопичуйте Бали та отримуйте подарунки за досягнення рівнів* або один з головних подарунків:

Топ 1 – поїздка в мовну школу р. Оксфорд, Великобританія
Топ 2-11 – 10 планшетів APPLE iPad Air 2 Wi-Fi + 4GB
Ton 12-21 – 10 смартфонів APPLE iPhone 6, 16 GB
Реєстрація Представником Через кожні 50 гравен Твого замовлення За активність кожної компанії Реєстрація Координатором За кожні 100 грн продаж Твоєї групи

Регистрация Представителем За каждые 50 гравен Твоего заказа За активность каждой компании Регистрация Координатором За каждые 100 грн продажи Твоей группы

5
балов

1
бал
5
балов
15
балов
1
бал

* Подарунок за досягнення рівня від Ейвон:

“Бакалавр” – 75 балів: губна помада 3Д обсяг відтінку “Вишуканий рожевий”, туш для вій ЭОбъем накладних вій”, чорна.

“Магістр” – 150 балів: маска для волосся “Секрет досконалості” ВВ, бальзам для волосся “Секрет досконалості” ВВ, складна щіточка для волосся з люстерком.

“Професор” – 200 балів: парфумированная вода “Little Black Dress”, крем для тіла “Little Black Dress”.

“Гуру” – 250 балів: жіноча сумка “Кейтлін”.

Програма Avon Students’ Challenge діє на всій території України, крім АРК і територій проведення АТО. Визначення переможця рівня ТОП 1 буде проводитися тільки серед учасників програми з кількістю балів не менше 250.

Зареєструватися для участі у програмі ЗАРАЗ!

Розум радить працювати у провідній міжнародній компанії, де є можливість отримати старт своєї кар’єри і досвід у професійній сфері.Серце хоче працювати там, де можна бути собою і реалізувати свої таланти та прагнення.

В Avon тобі не доведеться обирати між голосом розуму та покликом серця. Наша компанія прибуткова, інноваційна та турботлива по відношенню до своїх співробітників, клієнтів та партнерів.

Avon відкриє для тебе світ нових можливостей, а ти з Avon відкриєш нові горизонти для свого розвитку.

Якщо Ви вчорашній студент або ще навчаєтеся і не маєте серйозного досвіду роботи, не варто засмучуватися. Існує цілий ряд вакансій, які не потребують вже надбаних професійних навиків та знань. Рейтинг в університеті, громадська активність, волонтерство – ось Ваші головні досягнення та переваги, які так цінуються у компанії AVON.

Досвід роботи не завжди є головною умовою при виборі кандидата, головне – це Ваша мотивація. Саме для студентів та випускників компанія AVON пропонує шаблон резюме та мотиваційного листа, для того щоб Ви могли максимально розкрити свій потенціал.

ШАБЛОН РЕЗЮМЕ

ШАБЛОН МОТИВАЦІЙНОГО ЛИСТА

Для всіх, хто досі не впевнений, в якій сфері краще розвиватися, ми пропонуємо пройти тест он-лайн, для того, щоб краще зрозуміти, які ціннісні орієнтації в кар’єрі Ви поділяєте. http://vsetesti.ru/1087/

Мрієте про кар’єру? Прагнете стати професіоналом? Створіть свій власний план розвитку кар’єри, який обов’язково допоможе Вам досягти успіху.

ШАБЛОН ПЛАНУ РОЗВИТКУ КАР’ЄРИ
Бажаєте отримати старт своєї кар’єри у провідній міжнародній компанії, перейняти досвід професіоналів та розвинути лідерські якості, надсилайте Ваше резюме та мотиваційні листи на електронну адресу akiv2013@mail.ru
Бажаєте дізнатися більше про роботу в AVON? Читайте інтерв’ю співробітників Компанії (щоб відкрити історію, натисніть на фотографію)
 

РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕДСТАВНИКОМ AVON