Стати координатором, реєстрація координатором, стати менеджером Ейвон

Стати координатором Ейвон Україна

Координатор Ейвон Україна відрізняється від представника Ейвон тим, що заробляє він не тільки, і навіть не стільки продаючи продукцію Ейвон своїм клієнтам, скільки отримуючи дивіденди від роботи своєї команди представників. Набираючи, навчаючи, організовуючи роботу своєї команди представників, координатор зростає в Ейвон. Він прямо зацікавлений у зростанні кожного члена своєї команди, тому він допомагає своїм представникам Ейвон в будь-яких питаннях.

Таким чином Координатор Ейвон Україна сама створює для себе високоприбутковий бізнес!

kooВи отримуєте можливість ведення власного бізнесу. Тепер розмір вашого доходу залежить від вашої особистої ініціативності і розпорядливість.

Програма співпраці побудована так, щоб потужна підтримка компанії постійно допомагала вам формувати свій лідерський потенціал. Трохи зусиль, і ви заробляєте стільки, скільки потрібно саме вам!

Щоб стати координатором Ейвон ви повинні успішно провести одну компанію (компанія це період дії каталогу Ейвон, він дорівнює трьом тижням, всього в році 17 кампаній ), потім вам потрібно звернутися до свого координатору Ейвон, він допоможе вам оформити статус координатора Ейвон офіційно. Тепер ви можете набирати команду своїх однодумців, і почати заробляти дійсно серйозно.

Ви дізналися, як стати координатором Avon. Тепер зробіть крок вперед і станьте Лідером! Стати Лідером Avon може кожен координатор, який досяг певного рівня показників. Лідерство дає по-справжньому високий рівень доходу. Заробіток Лідера Ейвон безумовно вище доходу від продажів по каталогу.

Офіційна онлайн реєстрація. Новим 30% знижка + аромату в подарунок

Координатор AVON:

Il_72YplAIM

  • допомагає своїм Клієнтам правильно підібрати необхідні продукти з Каталогу і ділиться досвідом по їх використанню!
  • розповідає всім, як просто приєднатися до Компанії Avon і створити свою успішну команду Представників
  • надихає своїх Представників особистим прикладом, розвиває успішних Координаторів, підтримуючи їх на шляху до перемог разом з Avon!

РЕЄСТРАЦІЯ ПАРТНЕРОМ AVONРобота координатором Ейвон приносить більше, якщо координатор прагне виконати лідерську програму.

Перший наш кордон статус координатора в поточній кампанії: особистий замовлення 450 грн, замовлення групи 4500 грн., кількість активних представників – 5 осіб. Досягти належного рівня більш ніж реально!

Але це тільки початок, і як тільки ми виконуємо більш значні умови – наші відсоток винагороди від продажу групи помітно зростає.

Заробляйте більше, постійно вчіться самі і вчіть своїх представників продавати високоякісну продукцію Ейвон – і звання Лідера прийде обов’язково!

За договором координатора Ейвон, обов’язки партнера компанії включають в себе:

– побудова представницької структури з допомогою активного пошуку потенційних партнерів компанії;

– проведення призначень, навчання представників та координаторів з метою постійного розвитку та неухильного зростання результативності команди;

– досягнення показників рівня Лідерської програми Avon;

– придбання необхідних інструментів (листівок, каталогів, пробників тощо) для навчання і реєстрації нових Представників та Координаторів Ейвон Україна;

– навчання своєї структури алгоритму ведення продажів.

Скільки ж заробляє координатори Ейвон Україна, з чого складається дохід:

– надходження від особистих продажів;

– премії і подарунки, передбачені короткостроковими заохочувальними програмами компанії Ейвон Україна;

– премії розміром в 14900 грн. за виконання програми «Швидкий Старт»;

– премія розміром в 23000 грн. за виконання програми «Лідер-Бонус»;

– відрахування від обсягу продажів особистої групи (Ι, ΙΙ та ΙΙΙ генерацій);

– заохочення та винагороди від «Зоряного Клубу Можливостей».

подарунки координаторам Ейвон Україна

подарунки координаторам Ейвон Україна

Найуспішніші координатори Ейвон Україна (на даний момент 57 осіб) отримали автомобіль від Ейвон.

подарунки координаторам Ейвон Україна

Стати координатором Avon в Україні. – Набрати свою команду і почати бізнес!

Avon косметика нового покаления. Чому? Тому, що такої універсальності в застосуванні і покупки ні в одній фірмі .

Що їх так приваблює: Чому люди хочуть долучитися до косметичної компанії? Бо косметика, вироблена на основі нових винаходів у косметичній лінії по догляду і віковим догляду. Жінки купуючи крему для обличчя і тіла,молодшають.

Працюючи в компанії координатором підвищується життєвий тонус, активність зростає, а разом з цим і фінансова прибуток.

Як стати координатором Avon ?

Компанія надаємо вам всі умови для швидкої реєстрації та злочини до роботи.

Координатор – це не нова професія, але вона вдосконалюється і стає мобільного професією. Що вас чекає в Avon ?

Вас чекають директора, які допомагають просувати вас по кар’єрних сходах, вас чекають успіх, хороша зарплата,що весь час зростає популярність, подорожі і нові знайомства.

Починайте працювати у відомій компанії, стати координатором Avon легко, достатньо звернутися до офіс або зареєструватись на сайті.

Стати координатором вам допоможуть вище стоять менеджери.

Система роботи простроена на допомогу нижчестоящим працівникам. Взаємовиручка і робота в команді – це девіз компанії Avon .

Приєднуйтесь до успішним і ви будете успішним!

Почни з простого – реєструйся безкоштовно і швидко

 

Конференції AVON

Більше ніж 400 Координаторів щорічно беруть участь у Національній Конференції в Києві, де вони першими дізнаються найсвіжіші новини в світі Avon, насолоджуються неймовірними виступами зірок та отримують визнання та нагороди на сцені від керівніцтва Компанії!

Автомобіль

Кращі з Кращих, переможці програми «Зоряний Клуб Можливостей»*, отримують в подарунок сучасний автомобіль за видатний внесок у розвиток бізнесу разом з Avon!

Подорожі
Незабутні подорожі в країни Твоєї мрії разом з Avon, де Ти зможеш не тільки відпочити, а й поділитися досвідом та враженнями з Кращими зірковими Координаторами України
Подарунки та бонуси

Avon заохочує Координаторів приємними подарунками та грошовими бонусами у регулярних Програмах Заохочення!

 

Як Avon підтримує своїх Координаторів?
Тренінги

Всім Координаторам Avon дарує унікальну можливість проходити тренінги та вебінари, які проводять професійні бізнес-тренери, щоб допомогти Тобі побудувати свій успішний бізнес разом з Avon!

Персональна підтримка

Твій Координатор та Районний Менеджер завжди підтримають Тобі, дадуть відповідь на будь-які питання, допоможуть Тобі у побудові успішного бізнесу разом з Avon!

Інформаційна підтримка
Святкові події Avon

В Avon ми проводимо святкові заходи, де Ти отримаєш визнання не тільки серед всіх Координаторів України, але й зможеш обговорити останні новини світу Avon і поділитися досвідом з іншими Координаторами!

«Зоряний Клуб Можливостей»* для Координаторів

«Зоряний Клуб Можливостей»* для Координаторів Особлива програма для зірок Avon, що сходять, для тих, хто хоче розвивати свій бізнес з Avon і стрімко наближатися до втілення своєї мрії. Ця програма відкриє двері нових можливостей в побудові успішного бізнесу разом з Avon!
Основні умови для координаторів

лыдерська листывка

наставник

лідер
vip

бонус приріст

швидкий старт

бонус наставник