Офіційна реєстрація Avon в Україні

Хочеш подарунок запонюй анкету 

РЕЄСТРАЦІЯ ПРЕДСТАВНИКОМ AVONПРОГРАМА ДЛЯ НОВИХ ПРЕДСТАВНИКІВ

Важливо!

Якщо Представник не вказав код, він отримає аромат на розсуд Компанії.


Компанія Ейвон Україна
– прекрасна можливість для кожного жителя України з будь-якого міста чи селища розпочати власний бізнес без вкладень. Зараз Команда працює практично з усім світом і користується величезною популярністю серед покупців.    Умови для нових представників

Відмінні пропозиції чекають на Вас після реєстрації в Компанії Avon.

Подарунки першого рівня:  1 з парфумів на вибір змінюється кожні 2ві компанії

До свого замовлення від 600 грн ГАРАНТОВАНО отримай

АРОМАТ НА ВИБІР

Результат пошуку зображень за запитом "avon акция для новых 8 каталог"

Другий рівень ПРНП (ЛОА 2)

Розміщуй замовлення на 800 грн і замовляй набір за 50 грн. Отримуй обраний набір разом зі своїм замовленням від 550 грн в наступній Кампанії після Кампанії виконання умов рівня.

Програма Розвитку Нових Представників Avon з К16/2018 - подарунок Другого рівня ПРНП

Подарунки другого рівня: Міцелярна вода «Очищення» (200 мл), Парфумна вода Avon Viva la Vita (30 мл) – код набору 24559 або Міцелярна вода «Очищення» (200 мл), Туалетна вода Perceive Dew (30 мл) – код набору 25052 на вибір.

Третій рівень ПРНП (ЛОА 3)

Розміщуй замовлення на 1000 грн і замовляй набір за 50 грн. Отримуй обраний набір разом зі своїм замовленням від 550 грн в наступній Кампанії після Кампанії виконання умов рівня.

Програма Розвитку Нових Представників Avon з К16/2018 - подарунок Третього рівня ПРНП

 

Подарунки третього рівня: Маска для обличчя «Сплеш-догляд. Заряд енергії» (125 мл), Губна помада «Ультра», Туш для вій «СуперОб’єм» – код набору 25053 або Маска для обличчя «Сплеш-догляд. Заряд енергії» (125 мл), Парфумна вода Avon Eve Elegance (30 мл) – код набору 25054 на вибір.

Четвертий рівень ПРНП (ЛОА 4)

Розміщуй замовлення на 1200 грн і замовляй набір за 50 грн. Отримуй обраний набір разом зі своїм замовленням від 550 грн в наступній Кампанії після Кампанії виконання умов рівня.

Програма Розвитку Нових Представників Avon з К16/2018 - подарунок Четвертого рівня ПРНП

 

Подарунки четвертого рівня: Парфумна вода Today (30 мл), Система 2-в-1 для шкіри навколо очей «Ліфтинг і зміцнення»: крем і гель (20 мл) – код набору 25075 або Парфумна вода Far Away Rebel (50 мл), Туш для вій «Об’єм. Ефект накладних вій» – код набору 25114 на вибір.

Умови Програми Розвитку Нових Представників до Кампанії 16/2018 читати далі…

Стартовий набір

Відчутною допомогою для нових Представників Avon може стати стартовий набір пробних зразків продукції. Для Представників, що виконують умови Програми Розвитку Нових Представників – ціна складає 60 грн. Код: 14315Детальніше про стартовий набір косметичної продукції Avon можна прочитати на нашому блозі.

Стартовий набір Avon

Важливо!

✓ Щоб отримати подарунок, потрібно обов’язково вказати його код в замовленні Кампанії виконання умов.

✓ Перехідного періоду не буде – всі поточні учасники з Кампанії 16/2018 виконують нові умови Програми Розвитку Нових Представників.

✓ Всі оновлення на сайті відбудуться з Кампанії 14/2018

✓ Листівка з оновленими умовами буде вкладена в Ваше замовлення в Кампанії 14/2018.

AVON СЬОГОДНІ

  • Сьогодні AVON одна з найуспішніших косметичних компаній у світі в області прямих продажів з річним оборотом більше $ 11 млрд.
  • Компанія присутня на ринках більше 100 країн світу
  • Щорічно AVON створює близько 400 нових продуктів в категоріях декоративної косметики, парфумерії та засобів по догляду за шкірою обличчя, тіла і волосся
  • AVON – міжнародна компанія повного циклу, куди входять виробництво, забезпечення продажу і дистрибуції, а також комерційна організація (маркетинг, продажі)
  • AVON – очолює список найбільш социальноответственных компаній світу
  • AVON – бренд № 1 на косметичному ринку України*, за результатами 2015 року

2

Стати представником Avon – сьогодні має можливість будь-який житель України (Харків, Дніпропетровськ, Київ, Одеса, Херсон, Львів).

Avon (Ейвон) – безкоштовна і не вимагає матеріальних вкладень.

Компанія Avon в Україніце дивовижна можливість доступна всім амбітним і цілеспрямованим людям бажаючим добре заробляти.

Якщо у вас є заповітна мрія, поміняти життя, свою та інших людей на краще. Нам з Вами по дорозі! Приєднуйтесь до професійної команди avon (Ейвон)!

Не знаєте як заробити?! Знайти справу по душі?! Заповнюйте анкету на сайті – ми Вас навчимо! У нас є досвід і гідні приклади успіху реальних людей!

РЕЄСТРАЦІЯ avon онлайн

Робота Avon Україна.
УВАГА! РЕЄСТРАЦІЯ БЕЗКОШТОВНА І ДІЄ ПО ВСІЙ ТЕРІТОРІІ УКРАЇНИ
Зареєструватися в Avon може мешканець будь-якого міста України: київ , Дніпропетровськ, Полтава, Київ. Запоріжжя, Львів, Тернопіль, Черкаси, Одеса, Чернівці, Луцьк, Суми, Кировград, Житомир, Вінниця, Івано-Франківськ, Волинська область, Закарпатська, Миколаївська, Тернопільска та інші міста і селища всієї України!

Онлайн реєстрацію у AVON (Ейвон) може пройти кожен, не виходячи з дому.